The last class in the Sql - Forum uczniowskie.

The last year in the shool... ; )

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2008-03-06 23:13:17

Gruszka

Administrator

10113245
Skąd: Tychy, of course
Zarejestrowany: 2008-03-05
Posty: 13
Klasa?: VI B
Nastrój?: Nijaki
Partner?: Tak, samotność
Sport?: Ojj.. dużo tego ;)
WWW

Poznajmy się lepiej

Ostatnio zauważyłam, że nasze znajomości międzyklasowe troszkę szwankują.. i naprawdę mało się znamy ; ) Jedynie powierzchownie.. Z tego więc powodu, założyłam sobie ten topic, bo to ani nikomu nie zaszkodzi, a może się kiedyś przyda..? Więc może ja zacznę..

Jak większości wiadomo, nazywam się Paulina. Jakież ohydne imię.. A raczej zdrobnienie takowego imienia. Ale wiadomo jak jest - różnie zdrobnienie brzmi, zależy w czyich ustach. A ja jeszcze się nie spotkałam, żeby "Paulinka" dobrze się prezentowało.. raczej jak rU$$hoFFa landryna, którą w żadnym wypadku nie jestem. I emo też nie jestem, broń Boże. Jakby określiła moja kumpela, jestem.. turbo ptysiem! Dla wyjaśnienia - człowiek, który słucha niemal wszystkich gatunków muzyki.. w moim przypadku nie słucham jazzu, metalu i techna. Zaś najbardziej lubię poezję śpiewaną, jaką naprawdę mało kto zna.. Ale jeśli kogoś to by zainteresowało, to polecam moje najukochańsze Stare Dobre Małżeństwo : ). Next. Cóż, może tak: wiecznie zwariowana, wciąż uśmiechnięta, przepadająca za polskim - a raczej za panią Sobczyk, z marzeniami, o jakich ciężko nawet myśleć, nie mówiąc już o spełnieniu, niezwykła, głupia, niedbała i leniwa, obecnie także złamana emocjonalnie. Niegdyś zarabiająca na swoje utrzymanie robieniem szablonów na blogi, lecz troszkę wyszło za mało opłacalne i obecnie moim źródłem gotówki została oczywiście mama, stomatolog. Skoroż już jesteśmy przy rodzinie, to wychowuję się w zupełnie porąbanej i nienormalnej. 3/4 rodziny to lekarze. 1/4 - nauczyciele. Tragedia po prostu! I właśnie dlatego chciałabym zostać aktorką..
Jeżdżę konno od 7 roku życia. Od pewnego czasu mam przerwę, ale.. zamierzam wrócić do treningów i w wakacje zdać w końcu brązową odznakę. Dla niewtajemniczonych - brązowa odznaka to coś takiego jak karta rowerowa.. Cóż jeszcze.. ach tak, jestem harcerką. Ha, ha, śmieszne, napraawdę.. No, ale nie taką zwykłą! Wodną! Jakby coś, to zbiórki odbywają się w piątek w naszej szkole o godzinie szesnastej, ale przykro mi, Panowie, wstęp tylko dla dziewczyn ; )
Zaś wracając do moich komputerowych zainteresowań i nie tylko, to odkąd przeczytałam po raz pierwszy Władcę Pierścieni, uwielbiam fantasty! Po prostu w niemal każdej postaci - książki, gry, filmy. Wszystko, niemalże. Nawet na internecie siedzę po uszy zakopana w fantasty - może niektórzy grają w Vallheru..? Nie sądzę, ale ja właśnie gram.. Niesamowite, jak człowiek może zmieniać siebie i postacie którymi gra..
Tzw. Drugie życie, czyli Second Life.. to ma dwa znaczenia

Dziękuję za uwagę, Gruszka.

PS. Zgaduję, że nikt nie wie skąd ta ksywka.. ale takie sekrety to tylko dla wybrańców ^.^ Ależ się rozpisałam..


Wroaaar! - zaryczały groźnie drożdże.

Offline

 
Writng and Idea: Angelziom. Theme: Ju Style edited by Gruszka. All rights reserved.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.parabola.pun.pl www.gloss.pun.pl www.mfo-help.pun.pl www.polito.pun.pl www.warbrotherhood.pun.pl